O nas

Zabudowania naszego Gospodarstwa pochodzą z 1934r i są pozostałością starego siedliska. Budynki zostały gruntownie wyremontowane i zaadoptowane do funkcji agroturystycznej w 2005 i 2012 roku. Do dyspozycji Gości  jest ogrodzony mointorowany teren w raz z parkingiem, uprawiamy również ogródek warzywny, z którego korzystamy podczas przyrządzania posiłków, duże trawiaste boisko do piłki nożnej i siatkowej to wspaniałe miejsce dla najmłodzych oraz amatorów aktywnego wypoczynku. Ponadto na terenie folwarku znajduje się sala bilardowa oraz stół do ping ponga. Nasi najmłodsi goście zapewne ucieszą się z faktu iż nam naszej farmie znajduje się z duży plac zabaw z trampoliną, zjazem linowym  oraz piaszczystą plażą z  miejscem do kąpieli wraz z dużym pomostem. Nasz folwark otacza z każdej strony jezioro Drawsko, dzięki czemu wędkowanie, sporty wodne lub przejażdżka kajakiem należą do codziennych przyjemności naszych stałych  bywalców. Aby uprzyjemnić Państwu czas w naszej ofercie proponujemy również łodzie wiosłowe, kajaki, rower wodny oraz rowery tak aby każdy spędzony u nas dzień pełen był niezapomnianych wrażeń. Na wyposażeniu są meble ogrodowe, leżaki.

Ponadto dla naszych Gości przygotowaliśmy  zadaszone miejsce do grillowania oraz salę taneczną, integracyjną oraz szkoleniową dla max. 100 osób.

Proponujemy więc Państwu miejsce idealne dla osób, które chcą odpocząć od miejskiego zgiełku

Jakość naszych usług potwierdza uzyskane  wyróżnienie dla naszego gospodarstwa,  zostaliśmy laureatem Konkursu na Najlepszego Usługodawcę Branży Turystycznej z terenu Pojezierza Drawskiego organizowanego przez Stowarzyszenie Gmin i Powiatów      Pojezierza Drawskiego.  

Natomiast  miesięcznik "Podróże", poleca pobyt u nas w kategorii pomysł na urlop z dziećmi  - "19 pomysłów na rodzinne wakacje w Europie" 

Dlatego z przyjemnością zapraszamy Państwa do skorzystania z wypoczynku w miejscowości Uraz, leżącej w samym sercu Pojezierza Drawskiego, nad pięknym jeziorem Drawsko w samym środku Drawskiego Parku Krajobrazowego, objętego programem ochronnym Natura 2000. Gdzie macie Państwo dogodne możliwości spędzenia czasu na łonie natury z dala od wielkomiejskiego zgiełku.

  Zobacz folwark z drona   Zobacz zdjęcia folwarku   Zobacz galerię pokoi
© Folwark na Półwyspie